Aktuální pravidla pro školení na polygonech

138030Situace kolem koronaviru se dynamicky vyvíjí a vláda či ministerstva zavádějí (a ruší) různá opatření proti covidu, která se dotýkají i našeho provozu. Na této stránce najdete aktuální pravidla a podmínky, za kterých jsou realizována školení v našich výcvikových polygonech v Kladně a Poniklé a v partnerských polygonech v Brně, Ostravě a Karlových Varech.


Všechny polygony jsou v provozu. Vhodný termín školení si můžete vybrat v našem kalendáři.Dle mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 5. 1. 2022 školíme očkované i neočkované frekventanty od 17. 1. 2022 za podmínek:

Účastník školení, který je zaměstnancem společnosti

Účastník školení, který je zaměstnancem společnosti doloží potvrzení o pravidelném testování od svého zaměstnavatele.

Zaměstnavatel je povinen:

  • zajistit pravidelné testování všech zaměstnanců, a to na pracovišti, prostřednictvím rychlého antigenního testu, určeného pro sebetestování;
  • frekvence testování 2 x za týden (s tím, že následující testování musí proběhnout nejdříve třetí den po předchozím testování).

Veřejnost

­Pro účast na školení je nutné provést sebetestování pomocí antigenní test na COVID-19 s negativním výsledkem před zahájením školení a uvést číslo zdravotního pojištění do prezenční listiny.

Výjimky z testování:

  • ­osoba, která v posledních 72 hodinách podstoupila RT-PCR test s negativním výsledkem;
  • osoba, která v posledních 24 hodinách podstoupila rychlý antigenní test, provedený zdravotnickým pracovníkem, s negativním výsledkem;
  • osoba podstupuje preventivní testování u jiného zaměstnavatele, jehož je zaměstnancem, nebo u jiné právnické osoby, jejímž je orgánem nebo členem orgánu.

Výše uvedené výjimky zaměstnanec prokazuje:

  • buď digitálním certifikátem EU COVID nebo potvrzením poskytovatele zdravotních služeb;
  • nebo písemným potvrzením zaměstnavatele nebo právnické osoby, jejímž je orgánem nebo členem orgánu, že podstupuje preventivní testování.V případě nesplnění těchto podmínek, nebo v případě projevů příznaků onemocnění COVID-19, nebude účast na školení umožněna.

Další opatření

Dalšími opatření jsou rozestupy účastníků alespoň 1,5 m a cirkulace vzduchu s čerstvě nasávaným venkovním vzduchem (přirozené větrání, vzduchotechnika nebo rekuperace) bez recirkulace vzduchu. Školitelé a frekventanti se musí chránit respirátorem.

Pro aktuální info sledujte náš web a Facebook.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Děkujeme za pochopení, omlouváme se za případné komplikace a přejeme pevné zdraví!
Váš POLYGON tým