Kurzy FISAT, březen 2017

126647SINGING ROCK se jako jediný v České republice stal členem německé asociace pro lanový přístup FISAT (Fach- und Interessenverband für seilunterstützte Arbeitstechniken).

Tato asociace mimo jiné zaštiťuje mezinárodně uznávané školení pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou nejen v německy mluvících zemích (Německo, Rakousko, Švýcarsko), ale i ve Španělsku, Francii, Norsku a dalších...

Naše FISAT školení poskytuje v našich špičkově vybavených certifikovaných polygonech jedinečnou příležitost získat co nejlepší předpoklady pro práci ve výškách a nad volnou hloubkou. FISAT certifikátem získáváte oficiální doklad, který je v souladu s místní legislativou výše zmíněných destinací.

Ve spolupráci s naším partnerem VerticalWork z Vídně (Rakousko), pořádáme první FISAT kurz v České republice. Kurz proběhne pod vedením zkušeného lektora FISAT, který individuálním přístupem reflektuje specifické potřeby účastníků.

První FISAT kurz v České republice se uskuteční v březnu 2017. V zájmu zachování úrovně FISAT je kapacita kurzů omezena na osm účastníků.


Školení FISAT

Druh školení: FISAT - Level 1, nebo 2 (podle vaší úrovně)
Datum: 13. - 17. března 2017
Začátek: 9:00
Předpokládaný konec: 17:00
Počet účastníků: max. 8 osob
Jazyk: angličtina, němčina, čeština
Místo: Polygon SINGING ROCK v Kladně (mapa)

cena školení: 22 000,- Kč bez DPH (26 620,- Kč vč. DPH), nebo
                      820,- EUR bez DPH (992,- EUR vč. DPH)

doporučené ubytování: Hotel Kladno


Průběh školení: Kandidáti mohou očekávat intenzivní školící týden náročný jak psychicky, tak fyzicky. Důležitou součástí 5-denního kurzu FISAT je vhled do teoretické části s ohledem na legislativní rámec Německé spolkové republiky. Školení dále obsahuje širokou škálu praktických přístupových technik. Poslední (5. den) kurzu jsou veškeré znalosti a dovednosti posuzovány nezávislým zkušebním komisařem FISAT. Vše je posuzováno s ohledem na účelnost a především bezpečnost.

Osobní ochranné prostředky proti pádu z výšky: pokud vlastníte, tak je určitě dobré si je vzít s sebou (ať se učíte s tím, s čím budete pracovat), jinak je možné si je v plné šíři bezplatně zapůjčit.

Info před absolvováním školení a online přihláška
Další informace: Pavlína Poncová, tel. 607 008 805, email: pavlina.poncova@singingrock.cz

V případě Vašeho zájmu se na Vás budeme těšit na březnovím kurzu FISAT
SINGING ROCK & POLYGON Team


POLYGON Kladno