Mezinárodní technické sympozium 2019

1360325. ročník Mezinárodního technického sympozia je za námi. Odborné setkání se již tradičně uskutečnilo v Singing Rock Polygonu pro praktický výcvik práce ve výškách v Kladně, tentokrát ve dnech ve dnech 20. – 21. 2. 2019.
 
Letošní program pokrýval téma „Technická správa budov“, které bylo zaměřeno na permanentní záchytné systémy, používání mobilních lešení a plošin, žebříky, OOPP pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou, legislativní rámec BOZP a další. Prezentace na tato témata doplňovaly praktické workshopy zaměřené například na mobilní plošiny či systémy kotvení.  Přehled všech přednášek a workshopů naleznete v programovém letáku. I letos bylo součástí sympozia diskuzní fórum, ve kterém byly zodpovídány předem zaslané dotazy.

Jedinečnou příležitost setkat se s odborníky a fundovanými specialisty v oboru nejen z ČR, ale i Francie, Polska, Rakouska a dalších si nenechala ujít více jak stovka posluchačů z různých organizací, firem a institucí. Mnoho z nich si pochvalovalo letošní technické vylepšení, kterým byl simultánní překlad přednášek. Už nyní můžeme prozradit, že na základě dobré zkušenosti počítáme se simultánním překladem i v dalších ročnících.

Chcete-li vědět více o tom, jak vypadalo letošní sympozium, přečtěte si podrobný report mediálního partnera akce, kterým byl i letos odborný portál zaměřený na problematiku bezpečnosti a ochrany zdraví při práci BOZPprofi.

Na další setkání se těší
SINGING ROCK tým


Mezinárodní technické sympozium, Kladno, 20. – 21. 2. 2019