POLYGON partneři

V reakci na stoupající zájem o školící programy POLYGONu navázal Singing Rock spolupráci s dalšími školícími centry v Česku i zahraničí. Vedle POLYGONů Singing Rock v Poniklé a v Kladně lze školení absolvovat i u našich partnerů v Brně, Ostravě, Ústí nad Labem a Karlových Varech. Jednotný systém školení pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou vytvořený našimi lektory je tak díky tomu dostupný na více místech České republiky. Zahraniční partnery máme v současné době v Bulharsku, Číně, Jordánku, Kolumbii, Rumunsku, Slovensku a Španělsku.

BRNO

Lezecká stěna DURO

Slaměníkova 23b
614 00 Brno

Ivo Hrdina
tel.: +420 605 522 351
e-mail: polygon@klajda.cz


Ostrava

Polygon Hlubina

Dolní oblast Vítkovice / Areál bývalého dolu Hlubina
Strojovna těžebního stroje
70300 Ostrava

Ondřej Marynčák
tel.: +420 733 779 168
e-mail: info@polygonhlubina.cz

Karlovy Vary

KV Stěna

Kpt. Jaroše 376/3
360 06 Karlovy Vary

Jaroslav Pašek
tel.: +420 734 647 432
e-mail: info@4climbing.cz
138245


132011Polygon Partner Brno (CZ)

Nachází se v průmyslové oblasti, v prostorách bývalé cementárny, která díky své výšce více než 23 m umožňuje vytvoření rozličných modelových situací pro práci ve výškách a nácvik záchrany.136886Polygon Partner Ostrava (CZ)

Školící centrum vybudované v unikátním prostředí dolu Hlubina v Ostravě Vítkovicích, které nabízí mnoho modelových situací, pro práci ve výškách a nad volnou hloubkou, bez ohledu na špatné počasí.136891Polygon Partner Karlovy Vary (CZ)

V západních Čechách donedávna chybělo profesionální školící centrum pro práce ve výškách. To změnil karlovarský partnerský polygon, který byl otevřen na konci května 2019. Zájemcům nejen z tohoto regionu se tak naskytlo nové místo pro nácvik výškových prací či simulaci záchranných akcí.


138160Polygon Partner Stúpava (SK)

Slovenský Polygon partner nabízí velmi pestrou škálu školení o pro práci ve výškách. Výcvikové středisko se nachází 20 km severně od Bratislavy. Své teoretické ale hlavně praktické znalosti zde mohou získávat a prohlubovat výškoví pracovníci, stromolezci či inspektoři OOPP.


138246Polygon Partner Navarra (ES)

Školicí středisko Total HSE je vybaveno konstrukcemi, které simulují větrné turbíny, aby bylo možné v kurzech získat reálné zkušenosti. Kromě základní nabídky obecných školení pro práci ve výškách může poskytovat také kurzy GWO a IRATA.132014Polygon Partner Brašov (RO)

Toto středisko je prvním poskytovatelem školení v oblasti výškových prací na jihovýchodě Evropy. Prochází neustálým vývojem, co do objemu služeb, počtu lektorů a zejména technik v oblasti lanového přístupu.136893Polygon Partner Sofie (BG)

Tréninkové centrum v Sofii je provozováno zkušenou firmou PROFIXT, která v Bulharsku poskytuje školení pro práce ve výškách a školení IRATA více než deset let. Za tu dobu v lanovém přístupu úspěšně proškolili přes 400 techniků podle standardů mezinárodního systému IRATA.


138159Polygon Partner Xi'an (CN)

Školicí středisko provozuje distributor společnosti Singing Rock, společnost Xi'an Suoleke (西安索乐克), jejíž sídlo je v Xi'anu, hlavním městě v provincie Shaanxi. Polygon poskytuje školení především pro hasiče a záchranáře. Školení mohou být realizována také v jiných částech Číny.


138252Polygon Partner Amman (JOR)

Beit Jala tréninkové středisko se nachází v Ammánu, hlavním městě Jordánska. Kromě základní nabídky obecných školení pro práci ve výškách můžou nabídnout také individuální školení na pracovišti klienta.138257Polygon Partner Medellín (COL)

První POLYGON partner na americkém kontinentu poskytuje kurzy a školení, které jsou speciálně upraveny pro celé kolumbijské území a jsou součástí povinného dodržování systému řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, stejně jako některé na mezinárodní úrovni. Zasahuje do kontroly a řízení rizikových pracovních činností.,