Singing Rock STEEL 16

123933SINGING ROCK a SAMBAR vás zvou na otevřené Mistrovství České republiky v průmyslovém lezení Singing Rock STEEL 16, které se uskuteční v Kladně ve dnech 26. a 27. listopadu 2016.

V rámci České republiky se jedná o ojedinělé závody, které se řadí mezi největší soutěže tohoto typu v Evropě. I tento rok očekáváme silnou mezinárodní účast z Polska, Slovenska, Německa a dalších zemí. V náročných disciplínách své síly a znalosti lanových technik poměří výškový pracovníci, speleologové, hasiči, policisté, záchranáři a další profesionálové a zkušenější amatéři.

Akce se opět uskuteční ve výcvikovém středisku pro práce ve výškách Singing Rock POLYGON Kladno a v sousedních prostorách Lezecké stěny Kladno. V sobotu proběhnou závody jednotlivců a v neděli budou mezi sebou soutěžit tříčlenné týmy.

Video z minulého ročníku (Štěpán Vodička, Worksafety.cz)


Singing Rock STEEL není ale jen o závodění. Akce je také neformálním setkáním lidí z různých oborů, při kterém se nabízí ideální příležitost pro výměnu zkušeností z různých oblastí, ve kterých se využívá lanový přístup. Prostor pro diskuzi nabídne zejména sobotní after party. V průběhu soutěžních dnů bude také dle časových možností probíhat testovaní vybavení pro práci ve výškách a nad volnou hloubkou.


Na setkání v Kladně se těší SAMBAR a SINGING ROCK!