Singing Rock STEEL 19

137781SINGING ROCK a SAMBAR vás zvou na otevřené Mistrovství České republiky v průmyslovém lezení Singing Rock STEEL, které se koná v Kladně o víkendu 30. listopadu - 1. prosince 2019.

STEEL je unikátní závod, který poskytuje skvělou příležitost výškovým pracovníkům, hasičům, záchranářům, speleologům a také zkušeným amatérům porovnat své síly a dovednosti. Jedná se o jednu z největších soutěží tohoto typu v Evropě a jedinou v České republice. Na akci přijíždějí účastníci z mnoha různých zemí. Letos už očekáváme závodníky z Česka, Slovenska, Německa, Polska, Rumunska, Ukrajiny či Velké Británie.

137789Závod se bude konat již tradičně ve výcvikovém středisku pro pracovníky ve výškách POLYGON Singing Rock a na k němu přilehlé lezecké stěně, v průmyslové části města Kladna (25 km od Prahy). Závodníci budou soutěžit v lanových technikách, v sobotu v závodu jednotlivců a v neděli v závodu tříčlenných týmů. Sobotní večer bude skvělou příležitostí k seznámení pro všechny účastníky během párty konající se přímo v místě konání akce. Letos se můžete těšit na koncert kapely S(nad)Váhou. Poslechněte si jejich promo mix:Přijměte naše pozvání a přijďte se zapojit do této unikátní akce.
Těšíme se na všechny soutěžící a diváky.

SAMBAR & SINGING ROCK

fotky z minulého ročníku na Facebooku:
137790