Školení ITRA L1/L2

138009Aktualizace 07/2020: Všem zájemcům o školení lanové záchrany ITRA L1/L2, které bylo plánováno na srpen 2020, musíme s lítostí oznámit změnu termínu. Vzhledem k nepříznivému vývoji koronavirové situace v USA nemohou do Evropy přijet školitelé z partnerských organizací. Kurz byl proto po domluvě přesunut na jaro 2021. Konkrétní termín ohlásíme s předstihem. Předběžně počítáme s přelomem března a května.

Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení!
POLYGON Singing Rock & The Crackerjack Group & Total RescuePOLYGON Singing Rock, The Crackerjack Group a Total Rescue vás zvou na školení záchrany pomocí lanové techniky ITRA L1/L2, které se bude konat ve výcvikovém polygonu v Kladně ve dnech 17. - 22. srpna 2020.

ITRA je Mezinárodní sdružení pro záchranné práce. Je to globální nezisková organizace, která poskytuje celosvětové uznání technickým záchranářům a instruktorům napříč celou řadou záchranných prací, včetně záchran na divoké vodě, v lanovém přístupu, ve stísněných prostorách, při strukturálním kolapsu (USAR), při horské záchraně či záchraně zvířat.

Srpnový kurz je prvním školením ITRA v České republice! Účastníky čekají 4 intenzivní dny tréninku na úrovních Level 1 (Intro) a Level 2 (Technician), které je připraví na dvoudenní nezávislé přezkoušení.

Účastníci, kteří úspěšně dokončí tento komplexní 6 denní kurz,obdrží certifikát ITRA Rope Technician.

Školení bude probíhat převážně v anglickém jazyce pod vedením našich kolegů ze zámoří.
Další informace a odkaz na přihlášení najdete na anglické verzi našeho webu:

Nenechte si ujít jedinečnou možnost zúčastnit se tohoto prvotřídního školení pro záchranáře a získat prestižní certifikát ITRA.

Těšíme se na setkání v kladenském Polygonu!
POLYGON Singing Rock & The Crackerjack Group & Total Rescue